Hodnocení rodičů

RODINA RŮŽIČKOVA - PROCHÁZKOVA


Dobrý den. Nějak nestíháme ..zvladly jsme muffiny, i když tak napůl, bez zdobení. Výborné s sebou na výlety, na hřiště....chutnalo všem....

Nechaly jsme taky naklíčit mungo fazole a to jsem byla překvapená výbornou chutí....velký dík za balíčky a nové příležitosti A&Anni Prochazková

Krásné dny přejeme.


RODINA MÁJKOVA

Velikonoce

Na velikonoce jsme si napekli jidáše a zajíčky. Moc nám chutnaly. Lentilky jsme použili na beránka. Nechyběla ani vajíčková pomazánka. Taky jsme se pobavili u her s vajíčky. Krásné nápady!

Májkovi

RODINA MÁJKOVA

Piknik uprostřed obýváku

Na náš piknik jsme si připravili americkou limonádu a francouzské toasty. Jsou skvělé, ať už jsou s borůvkami, banány nebo ananasem a zařadili jsme je do našeho jídelníčku. Vyzkoušeli jsme i bebe řezy a bylo moc prima, že je děti zvládly úplně samy. Děkujeme!

Májkovi

RODINA RŮŽIČKOVA - PROCHÁZKOVA

Dobrý den nejen v L-Gurmanu jsme trošku pozadu Tento víkend s malou dopomoci Anni uvařila výborný oběd podle vašich nápadů.

Krásné dny přejeme ProcházkoviRODINA SENDLEROVA

Dobrý den,

posílám ještě dodatečně fotky pokrmů, které nám 10letá dcera Laura připravila k Velikonocům.

Jsem za tuto aktivitu ráda, vyzkoušíme i další, děkujeme.


S pozdravem

Petra Sendlerová
RODINA HRABČÁKOVA
Dobrý deň,


posielame sviatočný obed, ktorý nám podľa receptu z Vášho balíčku pripravil syn Adam. Všetkým nám chutilo, a hlavne sme boli radi, že ho varenie bavilo, bol samostatný a pripravil aj stolovanie sám :-)


Ďakujeme za príjemnú inšpiráciu :-)


Viera Hrabčáková


RODINA ČEJKOVA

Hezký den, v příloze posílám fotky z našeho pikniku v obýváku. Hodnotící kartičky jsme bohužel neměli, ale za všechny mohu říci, že to byl dokonalý večer. Holky byly nadšené a kompletní starost o přípravu jídla, obsluhu a servírování si opravdu užily a už se ptají, kdy bude další:-)

Děkujeme moc za výborný nápad. My jako rodiče jsme si mohli zajít po dlouhé době do luxusní "restaurace" a užít si večer bez práce.


Hezký den.Ing. Monika Čejková Ambrožová
RODINA RŮŽIČKOVA - PROCHÁZKOVA
Dobrý den. Z dalšího balíčku jsme zatím udělali jen limonády, moc chutnaly 🥤.
Děkujeme za křížovku A&A
Už je sice po Velikonocích, ale my se do koláčů pustily teprve dnes . I když nevypadají, povedly se a Anni říkala, že zítra musíme upéct zase...
RODINA PREISSOVA
Dobrý den,
zasíláme fotodokumentaci z pikniku v našem obýváku, děkujeme za inspiraci, bylo to super, děti nadšeně připravovaly a my si moc pochutnali. Měli jsme letní pocit, přestože venku mrzlo.
S pozdravem,rodina Preissova
RODINA MÁJKOVA
Dobrý den, posíláme hodnocení L-Gurmána Domácí cukrárna. Míša, Vojtík i Jiříček si užili pečení, zdobení i servírování. Celá rodina jsme si užili hezký čas s dobrotami (viz jídelní lístek) a s Bingem. O pár dní později jsme si udělali horkou čokoládu s marshmallow a ovocem, která byla super.Dnes jsme kupovali suroviny na piknik a brzy budu objednávat velikonoční balíček. Děkujeme za zábavu.

Hezký den.

Petra Májková
RODINA MAZALOVA
Dobrý den,


děkujeme za nápad s L-Gurmánem. Bája, 6let, je fanoušek Masterchef junior, tak ji to velmi zaujalo.

Musíme zapracovat na servírování, ale jako kuchařka je skvělá (na svůj věk).

Přikládám fotky jako důkaz. Uděláme i další recepty, jen nestihneme v termínu.


Děkuji moc. Už jsem ji přihlásila i na piknik.


Lucie Mazalová


RODINA RŮŽIČKOVA - PROCHÁZKOVA

Dobrý den,

předem chceme moc moc poděkovat za aktivity pro naše dítka, pro které je tato doba taky víc než náročná.

Z balíčku jsme nevyzkoušeli úplně vše, ale sušenky s bonpary měly velký úspěch. Vaření čokolády se děti ujaly samy a naházely si marshmallow do hrnečků celé balení.

Díky moc ještě jednou a těšíme se na další balíček...


Za Andulku Procházkovou její máma Aranka Růžičková